Open Procurement Albania

Loti 3 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Human anti D-Rh imunoglobuline, 1250UI, Shiringe e parapėrgatitur

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit Blerje barnash (sisteme tė ndryshme) pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė, ndarė nė lote. Loti 3 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Human anti D-Rh imunoglobuline, 1250UI, Shiringe e parapėrgatitur
Nr. Reference REF-17217-06-08-2017
Vlera / Fondi Limit 331,124
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-06-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 19-06-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Loti 6 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Human anti D-Rh imunoglobuline, 1250UI, Shiringe e parapėrgatitur

  Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
  Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
  Objekti i Tenderit Blerje barnash (sisteme tė ndryshme) pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė, ndarė nė lote. Loti 6 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Human anti D-Rh imunoglobuline, 1250UI, Shiringe e parapėrgatitur
  Nr. Reference REF-15202-05-26-2017
  Vlera / Fondi Limit 331,124
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 29-05-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-06-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 08-06-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Arsyeja e anullimit tė kėsaj procedure eshte s'kualifikimi i operatorit te vetem pjesemarres ne kete prokurim per kete lot. Per rrjedhoje, per mungese ofertash per “Blerje oxytocine” procedura anullohet
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.25 - Dt.27-06-2017