Open Procurement Albania

Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit (evidentim i mbetjeve spitalore)

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Objekti i Tenderit Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit (evidentim i mbetjeve spitalore) - me fonde tė vėna nė dispozicion nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-18773-06-28-2017
Vlera / Fondi Limit 1 061 050,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-09-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 11-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues MEDI - TEL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J71519004W
 • MEDI-TEL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 060 216,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 272 259,20
  Data e lidhjes sė kontratės 13-10-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 01.07.2017 deri me 31.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.41 - Dt.16-10-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.42 - Dt.23-10-2017

  Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
  Objekti i Tenderit Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimitme me fonde tė vėna nė dispozicion nga Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference REF-18773-06-28-2017
  Vlera / Fondi Limit 1 178 750,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 29-06-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-07-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 10-07-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 01.07.2017 deri me 31.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Arsyeja e anullimit: Hyrja ne fuqi e Vendimit tė Kėshillit tė Ministrave, nr. 482, datė 05.07.2017 "Pėr pezullimin e perkohshem te procedurave te prokurimit per vitin 2017"
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.28 - Dt.17-07-2017