Open Procurement Albania

Loti 4 - Blerje barna tė sistemit Gjakut dhe organet formuese tė gjakut

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Medikamente. Loti 4 - Blerje barna tė sistemit Gjakut dhe organet formuese tė gjakut
Nr. Reference REF-18802-06-28-2017
Vlera / Fondi Limit 505 924,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 07-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues LEKLI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J81624501L
 • LEKLI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 505 920,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-07-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31 tetor 2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.29 - Dt.24-07-2017
  Lidhja e Kontratės