Open Procurement Albania

Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 3 - Sistemi kardiovaskular, Dopamine hydrochloride, 50 mg - 5 ml, Flakon/ Ampule

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote - financuar me burime tė FSDKSH. Loti 3 - Sistemi kardiovaskular, Dopamine hydrochloride, 50 mg - 5 ml, Flakon/ Ampule
Nr. Reference REF-19405-07-04-2017
Vlera / Fondi Limit 169 173,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 14-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Incomed - CFO FARMA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K91530017T
 • INCOMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 113 750,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-08-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 136 500,00
  Data e lidhjes sė kontratės 31-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 20.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Janė s’kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Operatori “CFO PHARMA” sh.p.k
  . Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  Mungese dokumentacioni sipas kritereve te DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.36 - Dt.31-11-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.