Open Procurement Albania

Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 5 - Sistemi nervor, Choline alfoscerate, 1 gr, Flakon/ Ampule

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote - financuar me burime tė FSDKSH. Loti 5 - Sistemi nervor, Choline alfoscerate, 1 gr, Flakon/ Ampule
Nr. Reference REF-19409-07-04-2017
Vlera / Fondi Limit 584,913
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 14-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues INTERMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J71424020D
 • INTERMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 583800
  Data e shpalljes sė fituesit 14-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 20.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa dhe ka marrė pėrgjigje nė date 21/08/2017 mr nr. 1936/2 prot
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.37 - Dt.18-09-2017
  Lidhja e Kontratės