Open Procurement Albania

Blerje medikamente, e ndarė nė lote - financuar nga FSDKSH. Loti 9 Halothan

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Blerje medikamente, e ndarė nė lote - financuar nga FSDKSH. Loti 9 - Halothan
Nr. Reference REF-26928-09-19-2017
Vlera / Fondi Limit 214 309,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-09-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-10-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 02-10-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Arsyeja e anullimit ėshtė mos paraqitja e asnje oferte nga operatoret ekonomik
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.38 - Dt.25-09-2017
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.42 - Dt.23-10-2017

  Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote. Loti 9 - Anestezi Reanimacion, Halothan, 250 ml Flakon

  Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
  Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
  Objekti i Tenderit Blerje medikamente, e ndare nė lote, gjithsej 9 lote - financuar me burime tė FSDKSH. Loti 9 - Anestezi Reanimacion, Halothan, 250 ml Flakon
  Nr. Reference REF-19418-07-04-2017
  Vlera / Fondi Limit 214 309,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 05-07-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-07-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 14-07-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 20.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Arsyeja e anullimit ėshtė se nuk eshte paraqitur asnje kerkese per oferte ne lotet e siperpermendura.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.32 - Dt.14-08-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.