Open Procurement Albania

Mirėmbajtja e pėrqendruar e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Philips - parashikuar pėr 24 muaj (vitet 2017-2018)

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
Objekti i Tenderit Mirėmbajtja e pėrqendruar e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Philips - parashikuar pėr 24 muaj (vitet 2017-2018)- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit, Shpenzime operative (Tender i Pėrqėndruar)
Nr. Reference REF-66740-02-06-2017
Vlera / Fondi Limit 3 855 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-02-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-03-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 02-03-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues SAER MEDICAL & HEALTH&LIGHT SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K31610086D-L42231011L
 • SAER MEDICAL & HEALTH & LIGHT SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 855 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 626 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 30-03-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 24 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.27 - Dt.10-07-2017