Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kardiokirurgjisė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 7 - Monitorimi dhe ventilimi mekanik, terapia intestive

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kardiokirurgjisė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 7 - Monitorimi dhe ventilimi mekanik, terapia intestive
Nr. Reference REF-20625-07-13-2017
Vlera / Fondi Limit 5 951 755,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 14-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 07-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues Biometric Albania SHPK - Gen Alb shpk - Bylis Pharma shpk - OES Distrimed shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61827062E
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 153 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 6 183 600,00
  Data e lidhjes sė kontratės 04-10-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Ka ofertues tė skualifikuar:
  1. Shoqėria “GEN-ALB FARMA” shpk NIPT K62220004U
  2. Shoqėria “BYLIS PHARMA” shpk NIPT K12929401M
  3. Shoqėria “OES DISTRIMED” shpk NIPT K31520054N
  Arsyet e skualifikimit janė: Komisioni i Vlerėsimit tė Ofertave konstaton se ofertat nuk pėrmbajnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar nė dokumentet e tenderit referuar listės sė kėrkesave tė tenderit tė shpallur nė sistemin elektronik tė APP, duke i cilėsuar dhe si oferta tė pavlefshme
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.39 - Dt.02-10-2017
  Lidhja e Kontratės