Open Procurement Albania

Blerje Materiale Radiologjie pėr nevojat spitalore nė SU "Shefqet Ndroqi"

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Radiologjie pėr nevojat spitalore nė SU "Shefqet Ndroqi" - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-21467-07-19-2017
Vlera / Fondi Limit 1 853 160,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 31-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues MEDFAU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J93610823R
 • MEDFAU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 849 800,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 219 760,00
  Data e lidhjes sė kontratės 23-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.35 - Dt.04-09-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.