Open Procurement Albania

Blerje Barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, e ndarė nė lote. Loti 4 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Nadroparine sodium 5700 UI, Shiringė e pėrgatitur

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje Barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, e ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 4 - Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Nadroparine sodium 5700 UI, Shiringė e pėrgatitur
Nr. Reference REF-21011-07-15-2017
Vlera / Fondi Limit 797 633,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-07-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-08-2017 
Data e mbajtjes sė tenderit 09-08-2017 
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr arsye se asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentat e tenderit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.38 - Dt.25-09-2017