Open Procurement Albania

Mirėmbajtje automjetesh pėr Spitalin Rajonal Durrės

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrės
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje automjetesh pėr Spitalin Rajonal Durrės - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-18724-06-28-2017
Vlera / Fondi Limit 1,248,458
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 24-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues KADIU SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61817045K
 • KADIU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1163200
  Data e shpalljes sė fituesit 02-08-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1395840
  Data e lidhjes sė kontratės 07-08-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  modifikime
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.32 - Dt.14-08-2017