Open Procurement Albania

Shėrbimi i mirėmbajtjes sė pajisjes Skaner Toshiba / TSX-021B/4 pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės pėr periudhėn Korrik – Dhjetor 2017

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes sė pajisjes Skaner Toshiba / TSX-021B/4 pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės pėr periudhėn Korrik – Dhjetor 2017
Nr. Reference REF-18983-06-29-2017
Vlera / Fondi Limit 1,601,520
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 27-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues BNT Electronics SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61817047D
 • BNT Electronics SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1600000
  Data e shpalljes sė fituesit 02-08-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 960000
  Data e lidhjes sė kontratės 12-10-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa dhe kane marre pergjigje me Vendimin e KPP nr.651/2017 date 11.09.2017. Nuk ka pasur s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  modifikime
  Shpallja e Fituesit Nr.40 - Dt.09-10-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.42 - Dt.23-10-2017