Open Procurement Albania

Pėrshtatje tė ambjenteve pėr Kartonat Ditor

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
Objekti i Tenderit Pėrshtatje tė ambjenteve pėr Kartonat Ditor - financuar nga FONDI
Nr. Reference REF-18890-06-29-2017
Vlera / Fondi Limit 1 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-06-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-07-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 24-07-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues DAJANA SHPK - MENI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DAJANA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 972 279,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-08-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Jane skual
  ifikuar ofertuesit e meposhtem:
  “MENI” shpk, NIPT J61909018W Perkatesisht per arsyet e meposhtme:
  Eshte terhequr nga tenderi per arsye te angazhimeve te tjera te tij
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.32 - Dt.14-08-2017
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.