Open Procurement Albania

Evadim dhe trajtim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore, pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit Evadim dhe trajtim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore, pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-25551-09-05-2017
Vlera / Fondi Limit 4,720,008
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-09-2017 
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-09-2017 
Data e mbajtjes sė tenderit 18-09-2017 
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues ECO RICIKLIM
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L61814009B
 • ECO RICIKLIM
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4716789
  Data e shpalljes sė fituesit 18-09-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5660146.8
  Data e lidhjes sė kontratės 26-09-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.39 - Dt.02-10-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.39 - Dt.02-10-2017

  Evadim dhe trajtim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore, pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė

  Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
  Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
  Objekti i Tenderit Evadim dhe trajtim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore, pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė - financuar nga Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference REF-23714-08-13-2017
  Vlera / Fondi Limit 2,413,640
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 14-08-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-08-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 24-08-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per shkak te skualifikimit te operatoreve qe kane ofertuar me vlere me te madhe se fondi limit i vene ne dispozicion per kete prokurim si dhe mungese te dokumentacionit te kerkuar ne DST nga ana e operatorit Medi-Tel
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.36 - Dt.11-09-2017

  Evadim dhe trajtim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore, pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė

  Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
  Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
  Objekti i Tenderit Evadim dhe trajtim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore, pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė - financuar nga Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference REF-21858-07-24-2017
  Vlera / Fondi Limit 2,413,640
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 25-07-2017
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-08-2017
  Data e mbajtjes sė tenderit 04-08-2017
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės