Open Procurement Albania

Blerje materiale dhe kite pėr kėrkim dhe diagnostikim pėr laboratorin e biologjisė molekulare dhe HIV, HEP, HPV

Autoritet Prokurues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
Institucion Kontraktues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje materiale dhe kite pėr kėrkim dhe diagnostikim pėr laboratorin e biologjisė molekulare dhe HIV, HEP, HPV - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-23771-08-14-2017
Vlera / Fondi Limit 13,998,000
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-08-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 08-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Biometric Albania - EUROGJICI SECURITY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J61827062E
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 13878700
  Data e shpalljes sė fituesit 04-10-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 166544400
  Data e lidhjes sė kontratės 13-10-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Eshte s'kualifikuar operatori ekonomik Eurogjici security shpk me Nipt K31929010K per arsyen si me poshte:
  Nuk ka paraqitur asnje dokument te kerkesave per kualifikim te kerkuar nga AK ne DST, ka paraqitur vetem ekstrakt te regjistrit, nuk ka paraqitur as Oferte ekonomike per kete procedure
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.40 - Dt.09-10-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.42 - Dt.23-10-2017