Open Procurement Albania

Supervizion dhe kolaudim pėr Rikonstruksionin e njė godine 4 katėshe dhe shtesė anėsore pėr zhvendosjen e maternitetit brenda korpusit tė Spitalit Korcė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Objekti i Tenderit Supervizion dhe kolaudim pėr Rikonstruksionin e njė godine 4 katėshe dhe shtesė anėsore pėr zhvendosjen e maternitetit brenda korpusit tė Spitalit Korcė - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-23532-08-09-2017
Vlera / Fondi Limit 971 634,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-08-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 21-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues NOVATECH STUDIO - NRB Engineering Studio&Taulant shpk - M.A.K.Studio shpk - ZENIT 06 - TOWER - ERALD G - REAN 95 - GJEOKONSULT&CO
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L01717030C
 • NOVATECH STUDIO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 397 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-08-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 476 400,00
  Data e lidhjes sė kontratės 06-09-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Nr.36 - Dt.11-09-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.36 - Dt.11-09-2017