Open Procurement Albania

Grumbullim, trajtim dhe asgjėsim i mbetjeve spitalore

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Grumbullim, trajtim dhe asgjėsim i mbetjeve spitalore
Nr. Reference REF-23131-08-03-2017
Vlera / Fondi Limit 2,974,000
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-08-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-08-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 15-08-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per arsye se nuk u sigurua te pakten nje oferte e vlefshme ne tender (minimumi i numrit te ofertave te vlefshme te kerkuar per konkurencen ne kete procedure prokurimi)
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  modifikime
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.35 - Dt.04-09-2017