Open Procurement Albania

Rikonstruksionin i rrugėve tė brendėshme (unaza e vogėl), tė Spitalit Korcė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Objekti i Tenderit Rikonstruksionin i rrugėve tė brendėshme (unaza e vogėl), tė Spitalit Korcė
Nr. Reference REF-25798-09-07-2017
Vlera / Fondi Limit 5 416 336,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-09-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 25-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 9
Operatorė Konkurues NIEM SHPK
VASHTEMIA SHPK
REJ SHPK
SARK SHPK
Kombeas SHA
Shendelli SHPK
XHENGO SHPK&CURRI
Alb Korca 2002 SHPK
NIKA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J64103054Q
 • VASHTEMIA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 270 150,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-10-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 924 180,00
  Data e lidhjes sė kontratės 12-10-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 1 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1- Kombeas SHA
  Per mungese dokumentacioni pasi, dokumentacioni i dorezuar nga ky subjekt ekonomik nuk eshte i rregullt dhe konform kerkesave te DST.
  2- Shendelli SHPK
  Per mungese dokumentacioni pasi, dokumentacioni i dorezuar nga ky subjekt ekonomik nuk eshte i rregullt dhe konform kerkesave te DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.41 - Dt.16-10-2017


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.