Open Procurement Albania

Rikonstruksionin e Senatoriumit (rikonstruksion ēatia, linja e gazrave mjekėsore, tensionit, veshjes me plumb tė kabinetit tė radiologjisė dhe tavaneve tė varur) tė Spitalit Korēė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Objekti i Tenderit Rikonstruksionin e Senatoriumit (rikonstruksion ēatia, linja e gazrave mjekėsore, tensionit, veshjes me plumb tė kabinetit tė radiologjisė dhe tavaneve tė varur) tė Spitalit Korēė
Nr. Reference REF-25795-09-07-2017
Vlera / Fondi Limit 4,699,192
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-09-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 25-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 9
Operatorė Konkurues Kthella SHPK&LEKA SHPK - KOMBEAS SHPK - NIKA SHPK - ALB KORCA 2002 SHPK&VILDEV&CO SHPK - Xhengo - REJ SHPK - SHAMO CONSTRUCTION - Shendelli shpk - SARK SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • J69303023D-J64103631O
 • Kthella SHPK&LEKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2968500
  Data e shpalljes sė fituesit 06-10-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3562200
  Data e lidhjes sė kontratės 10-10-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 45 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Eshte s’kualifikuar ofertuesi i meposhtem:
  1-Shendelli shpk, me NIPT K07924803N, perfaqesuar nga z/Yzedin Bozhaj.
  Me vlere 3,729,050 (tre milion e shtateqind e njezete e nente mije e pesedhjete) leke pa TVSH, ose 4,474,860 (katermilion katerqind shtatedhjete kater mije e teteqind e gjashtedhjete) leke me TVSH Me arsyetimin:
  Mungese dokumentacioni pasi, dokumentacioni i dorezuar nga ky subjekt ekonomik
  NUK eshte i rregullt dhe konform kerkesave te DST
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.40 - Dt.09-10-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.41 - Dt.16-10-2017