Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kirurgjise Vaskulare

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kirurgjisė Vaskulare - financuar nga Buxheti Shtetit pėr vitin 2017
Nr. Reference REF-26479-09-14-2017
Vlera / Fondi Limit 5 620 500,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-09-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-09-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 25-09-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Biometric Albania SHPK
Bylis pharma
Eurogjici Security
Montal
OES DISTRIMED
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 609 900,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-10-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 25.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Ka ofertues tė skualifikuar:
  a) Operatori Ekonomik “Eurogjici - Security” SHPK
  Sepse oferta nuk pėrmbajnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar nė dokumentet e tenderit referuar listės sė kėrkesave tė tenderit.
  b) Operatori Ekonomik “BYLIS PHARMA” SHPK
  Sepse oferta nuk pėrmbajnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar nė dokumentet e tenderit referuar listės sė kėrkesave tė tenderit.
  c) Operatori Ekonomik “Montal” SHPK
  Sepse oferta nuk pėrmbajnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar nė dokumentet e tenderit referuar listės sė kėrkesave tė tenderit.
  d) Operatori Ekonomik “OES DISTRIMED” SHPK
  Sepse oferta nuk pėrmbajnė tė gjithė dokumentacionin e kėrkuar nė dokumentet e tenderit referuar listės sė kėrkesave tė tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.45 - Dt.13-11-2017
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.