Open Procurement Albania

Blerje Materiale Mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik. Loti 9 Kite dhe reagentė tė pėrshtatshme pėr autoanalizatorin e gazeve nė gjak Cobas b221 (Roche Omni S6)

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik - financuar nga Buxheti Shtetit pėr vitin 2017. Loti 9 Kite dhe reagentė tė pėrshtatshme pėr autoanalizatorin e gazeve nė gjak Cobas b221 (Roche Omni S6)
Nr. Reference REF-28240-09-29-2017
Vlera / Fondi Limit 260 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-10-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-10-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 12-10-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues SWISSMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K81323024G
 • SWISSMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 260 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-11-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 312 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 14-11-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 31.12.2017
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.45 - Dt.13-11-2017
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.20-11-2017