Open Procurement Albania

Ruajtje me roje private e ambjenteve tė QKTGJ

Autoritet Prokurues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
Institucion Kontraktues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
Objekti i Tenderit Ruajtje me roje private e ambjenteve tė QKTGJ - parashikuar pėr 12 muaj nga data e lidhjes sė Marrėveshjes Kuadėr.
Oferta fituese eshte 11 247,52 leke pa TVSH, vlere ditore.
Nr. Reference REF-40206-01-11-2018
Vlera / Fondi Limit 4 105 231,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-01-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 22-01-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 28
Operatorė Konkurues FIRDEUS SECURITY SHPK
Safe SHPK
S.S.X SHPK
Ales SHPK
Arbana SHA
Aulona Pol 1 SHPK
A 2000 SHPK
International Security Albania SHPK
Mandi 2K SHPK
Leksi Security SHPK
Cullhaj SHPK
Oktapus SHPK
Siguria SHPK
Myrto Security SHPK
Trezhnjeva SHPK
Start 2000 SHPK
Snajper Security SHPK
Ballazhi SHPK
Res- 03 SHPK
Dea Security SHPK
Eurogjici Security SHPK
Firdeus Security SHPK
Nazeri SHPK
Toni Security SHPK
Pelikani Security Group SHPK
Flena RB SHPK
GSE SHPK
Kevenjo SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FIRDEUS SECURITY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 30-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem perkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  1. Shoqėria “Pelikani Security Group”shpk, skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  2. Shoqėria “Safe”shpk - skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  3. Shoqėria “Ales” shpk - skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  4. Shoqėria“Arbana sha - skualifikuar pasi pasi nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe dokumentacion tekniko/ligjor.
  5. Shoqėria “Ballazhi” shpk - skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  6. Shoqėria “Kevenjo”shpk - skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  7. Shoqėria“ToniSecurity”shpk - skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Ruajtje me roje private e ambjenteve tė QKTGJ

  Autoritet Prokurues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
  Institucion Kontraktues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
  Objekti i Tenderit Ruajtje me roje private e ambjenteve tė QKTGJ - parashikuar pėr 12 muaj nga data e lidhjes sė Marrėveshjes Kuadėr.
  Oferta fituese eshte 11 247,52 leke pa TVSH, vlere ditore.
  Nr. Reference REF-40206-01-11-2018
  Vlera / Fondi Limit 4 105 231,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 12-01-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-01-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 22-01-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 28
  Operatorė Konkurues FIRDEUS SECURITY SHPK
  Safe SHPK
  S.S.X SHPK
  Ales SHPK
  Arbana SHA
  Aulona Pol 1 SHPK
  A 2000 SHPK
  International Security Albania SHPK
  Mandi 2K SHPK
  Leksi Security SHPK
  Cullhaj SHPK
  Oktapus SHPK
  Siguria SHPK
  Myrto Security SHPK
  Trezhnjeva SHPK
  Start 2000 SHPK
  Snajper Security SHPK
  Ballazhi SHPK
  Res- 03 SHPK
  Dea Security SHPK
  Eurogjici Security SHPK
  Firdeus Security SHPK
  Nazeri SHPK
  Toni Security SHPK
  Pelikani Security Group SHPK
  Flena RB SHPK
  GSE SHPK
  Kevenjo SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • FIRDEUS SECURITY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 30-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 283 555,99
  Data e lidhjes sė kontratės 30-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem perkatėsisht pėr arsyet e mėposhtme:
  1. Shoqėria “Pelikani Security Group”shpk, skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  2. Shoqėria “Safe”shpk - skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  3. Shoqėria “Ales” shpk - skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  4. Shoqėria“Arbana sha - skualifikuar pasi pasi nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe dokumentacion tekniko/ligjor.
  5. Shoqėria “Ballazhi” shpk - skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  6. Shoqėria “Kevenjo”shpk - skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  7. Shoqėria“ToniSecurity”shpk - skualifikuar per oferte nen kosto ligjore.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.04 - Dt.28-01-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.