Open Procurement Albania

Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Objekti i Tenderit Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike – Marrėveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 9 muaj.Fondi i Marrveshjes Kuadėr pėr 9 muaj - 3 608 391 lekė pa TVSH
Fondi limit pėr njė vend roje 24 orėsh/ditore - 8 39012 lekė pa TVSH
Fondi limit pėr njė vend roje 16 orėsh turni I dhe II/ditore - 4 79410 lekė pa TVSH
Nr. Reference REF-46937-02-12-2018
Vlera / Fondi Limit 3 608 391,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 23-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues KURTI SECURITY SHPK
GRAND SECURITY SHPK
SNAJPER SECURITY SHPK
GLOBAL SECURITY SHPK
INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Global security SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 497 832,25
  Data e shpalljes sė fituesit 25-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 9 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s’kualifikuar Operatoret Ekonomike: “KURTI SECURITY” , GRAND SECURITY, SNAJPER SECURITY, INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA sepse nuk pėrmbushin dokumentacionin e kėrkuar nė pėrputhje me Kriteret e Veēanta tė Pranimit/ Kualifikimit .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
  Objekti i Tenderit Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike – Marrėveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 9 muaj.Fondi i Marrveshjes Kuadėr pėr 9 muaj - 3 608 391 lekė pa TVSH
  Fondi limit pėr njė vend roje 24 orėsh/ditore - 8 39012 lekė pa TVSH
  Fondi limit pėr njė vend roje 16 orėsh turni I dhe II/ditore - 4 79410 lekė pa TVSH
  Nr. Reference REF-46937-02-12-2018
  Vlera / Fondi Limit 3 608 391,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 13-02-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-02-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 23-02-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 5
  Operatorė Konkurues KURTI SECURITY SHPK
  GRAND SECURITY SHPK
  SNAJPER SECURITY SHPK
  GLOBAL SECURITY SHPK
  INTERNATIONAL SECURITY ALBANIA SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Global security SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 497 832,25
  Data e shpalljes sė fituesit 25-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 197 398,70
  Data e lidhjes sė kontratės 27-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 9 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.18 - Dt.07-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.