Open Procurement Albania

Blerje Kite dhe Reagentė pėr Laboratorin Bio-Kimik

Autoritet Prokurues Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė
Institucion Kontraktues Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Kite dhe Reagentė pėr Laboratorin Bio-Kimik
Nr. Reference REF-48009-02-15-2018
Vlera / Fondi Limit 10 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 12-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Genius SHPK
Eurogjici Security SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 467 833,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 12 561 460,00
  Data e lidhjes sė kontratės 03-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 16-02-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Eshte skualifikuar
  1) Eurogjici Security:
  Nukka paraqitur as oferten ekononomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.14 - Dt.10-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.