Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes me Roje Private

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes me Roje Private (Marrėveshje Kuadėr - me njė operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj)
Fondi limit pėr njė vendroje/DITORE- 7 603.74 lekė pa TVSH.

Oferta fituese eshte ne vleren 7.602,25 Leke pa TVSH per nje vendroje ne dite.
Nr. Reference REF-48978-02-19-2018
Vlera / Fondi Limit 2 775 365,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 02-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues Aulona Pol 1 SHPK
Myrto Security SHPK
Kumria SHPK
SANTI SHPK
Bahiti – G SHPK
Eurogjici – Security SHPK
Nazeri 2000 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MYRTO – SECURITY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 27-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marre pergjigje me vendim te KPP-se nr.380/2018 date 06.06.2018.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1) Operatori ekonomik “Bahiti - G shpk
  Konstatohet se dokumentacioni eshte i plote por ne respekt te vendimit te KPP Tirane nr.380/2018 date 06.06.2018 operatori ekonomik skualifikohet pasi eshte cilesuar si oferte nen/kosto ligjore te lejuar.
  2) Operatori ekonomik “Eurogjici – Security shpk
  Konstatohet se dokumentacioni eshte i plote por ne respekt te vendimit te KPP Tirane nr.380/2018 date 06.06.2018 operatori ekonomik skualifikohet pasi eshte cilesuar si oferte nen/kosto ligjore te lejuar.
  3) Operatori ekonomik Nazeri 2000
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Vendim KPP
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.