Open Procurement Albania

Blerje kite, reagente dhe materiale pėr teknikat Taq man dhe Cobas Amplikor

Autoritet Prokurues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
Institucion Kontraktues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje kite, reagente dhe materiale pėr teknikat Taq man dhe Cobas Amplikor - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-49390-02-20-2018
Vlera / Fondi Limit 8 056 500,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues SWISSMED
SHPK EUROGJICI- SECURITY
SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SWISSMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 8 056 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 9 667 800,00
  Data e lidhjes sė kontratės 14-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 4 muaj duke filluar nga nėnshkrimi i kontratės por jo mė vonė se 31.12.2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka ankesa.
  Eshtė skualifikuar :
  1) operatori EUROGJICI-SECURITY SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.20 - Dt.21-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.