Open Procurement Albania

Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorin, Loti 1 - financuar nga Buxheti i Shtetit dhe Autoriteti Kontraktor

Autoritet Prokurues Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1
Institucion Kontraktues Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1
Objekti i Tenderit Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorin, Loti 1 - financuar nga Buxheti i Shtetit dhe Autoriteti Kontraktor
Nr. Reference REF-53599-03-05-2018
Vlera / Fondi Limit 2 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues FEDOS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K01514009I
 • FEDOS SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 498 790,00
  Data e shpalljes sė fituesit 10-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės