Open Procurement Albania

Blerje medikamente pėr nevojat spitalore nė S. U. “Shefqet Ndroqi”, ndarė me 123 lote - Loti 17

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje medikamente pėr nevojat spitalore nė S. U. “Shefqet Ndroqi”, ndarė me 123 lote - Loti 17
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 24 898,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 14-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues CFO PHARMA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K22305002U
 • CFO PHARMA 
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 24 898,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-02-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe s'kualifikime
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės