Open Procurement Albania

Evadim i mbetjeve spitalore

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh
Objekti i Tenderit Evadim i mbetjeve spitalore - financuar nga FONDI
Nr. Reference REF-55766-03-13-2018
Vlera / Fondi Limit 832 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 26-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues ECOMEDICA  SHPK
Eurogjici Secyrity SHPK
Medi-Tel SHPK
Eco riciklim SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ECOMEDICA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 768 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 12-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 921 600,00
  Data e lidhjes sė kontratės 16-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Eurogjici Secyrity - Mungon Oferta dhe Dokumentacioni i percaktuar ne DST.
  2. Eco riciklim - Oferta Mbi fondin limit si dhe mungon Dokumentacioni .
  3. Medi – Tel - Oferta Mbi fondin limit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.16 - DT.23-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.