Open Procurement Albania

Shėrbimi i mirėmbajtjes sė automjeteve

Autoritet Prokurues Spitali Sarandė
Institucion Kontraktues Spitali Sarandė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes sė automjeteve - financuar nga Buxheti i shtetit
Nr. Reference REF-55738-03-13-2018
Vlera / Fondi Limit 802 700,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 26-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues KADIU sh.a
BOE Bektash Muhamuci & Kostandin Gramozi
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADIU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 692 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 830 400,00
  Data e lidhjes sė kontratės 16.04.2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.18 - Dt.07-05-2018

  Shėrbimi i mirėmbajtjes sė automjeteve

  Autoritet Prokurues Spitali Sarandė
  Institucion Kontraktues Spitali Sarandė
  Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes sė automjeteve - financuar nga Buxheti i shtetit
  Nr. Reference REF-55738-03-13-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 800 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-03-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 26-03-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 2
  Operatorė Konkurues KADIU sh.a
  BOE Bektash Muhamuci & Kostandin Gramozi
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADIU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 692 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 500 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 18-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.03 - Dt.21-01-2019

  Shėrbimi i mirėmbajtjes sė automjeteve

  Autoritet Prokurues Spitali Sarandė
  Institucion Kontraktues Spitali Sarandė
  Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes sė automjeteve - financuar nga Buxheti i shtetit
  Nr. Reference REF-55738-03-13-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 800 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-03-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 26-03-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 2
  Operatorė Konkurues KADIU sh.a
  BOE Bektash Muhamuci & Kostandin Gramozi
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADIU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 692 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 300 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 31-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.03 - Dt.21-01-2019

  Shėrbimi i mirėmbajtjes sė automjeteve

  Autoritet Prokurues Spitali Sarandė
  Institucion Kontraktues Spitali Sarandė
  Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes sė automjeteve - financuar nga Buxheti i shtetit
  Nr. Reference REF-55738-03-13-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 800 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-03-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 26-03-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 2
  Operatorė Konkurues KADIU sh.a
  BOE Bektash Muhamuci & Kostandin Gramozi
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADIU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 692 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.