Open Procurement Albania

Blerje Serume dhe Reagente te Ndryshem

Autoritet Prokurues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
Institucion Kontraktues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
Objekti i Tenderit Blerje Serume dhe Reagente te Ndryshem
Marreveshje kuader me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara.
Nr. Reference REF-58644-03-26-2018
Vlera / Fondi Limit 1 515 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 06-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Biometric Albania SHPK
FEDOS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 369 980,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut REF-58644-03-26-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje Serume dhe Reagente te Ndryshem

  Autoritet Prokurues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
  Institucion Kontraktues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
  Objekti i Tenderit Blerje Serume dhe Reagente te Ndryshem
  Marreveshje kuader me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara.
  Nr. Reference REF-58644-03-26-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 515 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-03-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-04-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 06-04-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 2
  Operatorė Konkurues Biometric Albania SHPK
  FEDOS SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 369 980,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 215 916,00
  Data e lidhjes sė kontratės 21-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.04 - Dt.28-01-2019

  Blerje Serume dhe Reagente te Ndryshem

  Autoritet Prokurues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
  Institucion Kontraktues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
  Objekti i Tenderit Blerje Serume dhe Reagente te Ndryshem
  Marreveshje kuader me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara.
  Nr. Reference REF-58644-03-26-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 515 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-03-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-04-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 06-04-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 2
  Operatorė Konkurues Biometric Albania SHPK
  FEDOS SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 369 980,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 703 080,00
  Data e lidhjes sė kontratės 02-08-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.04 - Dt.28-01-2019

  Blerje Serume dhe Reagente te Ndryshem

  Autoritet Prokurues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
  Institucion Kontraktues Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut
  Objekti i Tenderit Blerje Serume dhe Reagente te Ndryshem
  Marreveshje kuader me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara.
  Nr. Reference REF-58644-03-26-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 515 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-03-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-04-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 06-04-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 2
  Operatorė Konkurues Biometric Albania SHPK
  FEDOS SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 369 980,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 116 700,00
  Data e lidhjes sė kontratės 17-09-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.04 - Dt.28-01-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.