Open Procurement Albania

Loti Nr. 4: Blerje Fruta Perime

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Objekti i Tenderit Loti Nr. 4: Blerje Fruta Perime
Nr. Reference REF-59249-03-28-2018
Vlera / Fondi Limit 184 699,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues NIKA SHPK
Sinani Trading SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 183 900,00
  Data e shpalljes sė fituesit 11-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 220 680,00
  Data e lidhjes sė kontratės 14-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa operatori ekonomik “Sinani Trading” sh.p.k. pranė Autoritetit Kontraktor mė 23.04.2018 dhe ka marrė pėrgjigje mė 30.04.2018 (nėpėrmjet shėrbimit postar).
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1) Operatori Ekonomik: “Sinani Trading” Sh.p.k, me numėr Nipt-i: J64103483H sepse nuk pėrmbush dokumentacionin e kėrkuar nė pėrputhje me Kriteret e Veēanta tė Pranimit/ Kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.20 - Dt.21-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.