Open Procurement Albania

Loti Nr.3: Blerje Mishi

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Objekti i Tenderit Loti Nr.3: Blerje Mishi
Nr. Reference REF-59246-03-28-2018
Vlera / Fondi Limit 288 800,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues ERDIS SHPK
NIKA SHPK
NELSA SHPK
Sinani Trading SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERDIS 
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 265 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 318 600,00
  Data e lidhjes sė kontratės 30-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar “Sinani Trading” Sh.p.k sepse nga shqyrtimi i dokumentacionit tė paraqitur nga ky operator ekonomikpėr pjesėmarrje nė tender, rezulton se nuk pėrmbush dokumentacionin e kėrkuar nė pėrputhje me Kriteret e Veēanta tė Pranimit/ Kualifikimit.
  Perkatesisht nuk pėrmbushet pika 3 Kapaciteti Teknik/ Kritere e Veēanta tė Kualifikimit. Operatori ekonomik pėr lotin konkurues duhet tė paraqesė dokumentin me anė tė cilit vėrtetohet se subjekti i tij ėshtė i regjistruar pranė Autoritetit Kombėtar tė Ushqimit (AKU).
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.19 - Dt.14-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.