Open Procurement Albania

Blerje Materiale dhe Medikamente Mjeksore

Autoritet Prokurues Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė
Institucion Kontraktues Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Materiale dhe Medikamente Mjeksore
Nr. Reference REF-60015-03-30-2018
Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 13-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Egian Med SHPK
Gen-Alb Farma SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Gen-Alb Farma SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 995 885,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 395 062,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte s’kualifikuar ofertuesi Egian Med sepse ka mangesi ne dokumentat e ngarkuara ne sistem sipas kerksave nga Autoriteti Kontraktor ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.19 - Dt.14-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.