Open Procurement Albania

Loti I ; Blerje buke

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr
Objekti i Tenderit Loti I ; Blerje buke
Nr. Reference REF-59184-03-28-2018
Vlera / Fondi Limit 1 196 208,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 23-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues SEAD-SGS SHPK
Nika SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SEAD-SGS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 944 032,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 132 838,40
  Data e lidhjes sė kontratės 19-07-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 10 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr REF-59184-03-28-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.38 - Dt.24-09-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.