Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekimi stomatollogjike

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi stomatollogjike
Nr. Reference REF-59383-03-28-2018
Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 11-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues MARLEN SHPK
VOJSAVA DODAJ
EUROGJICI-SECURITY SHPK
MOTO-MANIA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MOTO-MANIA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 384 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 661 400,00
  Data e lidhjes sė kontratės 16-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė ”VOJSAVA DODAJ” me NIPT L6760950R dhe ”EUROGJICI-SECURITY” me NIPT K31929010K sepse nuk kane paraqitur dokumentacionin administrativo-ligjor dhe teknik te kerkuar ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.28-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.