Open Procurement Albania

Loti VI - Kite dhe Reagentė per aparatin Elektrolitmeter Easy Lyte PLUS

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Loti VI - Kite dhe Reagentė per aparatin Elektrolitmeter Easy Lyte PLUS
Nr. Reference REF-60955-04-05-2018
Vlera / Fondi Limit 116 684,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 30-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Biometric Albania SHPK
EUROMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Biometric Albania SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 116 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 17-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 139 920,00
  Data e lidhjes sė kontratės 22-06-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekomomik EUROMED Sh.p.k. Sepse nuk ploteson kriteret e pergjithshme dhe te vecanta sipas kerkesave te percaktuara ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.26 - Dt.02-07-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.