Open Procurement Albania

Blerje materiale hidraulike,elektrike si dhe materiale te tjere per nevoja te Spitalit Rajonal Vlore

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit Blerje materiale hidraulike,elektrike si dhe materiale te tjere per nevoja te Spitalit Rajonal Vlore
Nr. Reference REF-64289-04-23-2018
Vlera / Fondi Limit 2 699 994,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-05-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 04-05-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Ervin LUZI PF
ALIRAJ & K shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALIRAJ & K sh.p.k.
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 399 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrė pėrgjigje nė datė 11.05.2018.
  Eshte skualifikuar : 1) Operatori Ervin Luzi
  Ka paraqitur nje oferte anomalisht te ulet .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.21 - Dt.28-05-2018
  Lidhja e Kontratės

  Blerje materiale hidraulike,elektrike si dhe materiale te tjere per nevoja te Spitalit Rajonal Vlore

  Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
  Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
  Objekti i Tenderit Blerje materiale hidraulike,elektrike si dhe materiale te tjere per nevoja te Spitalit Rajonal Vlore
  Nr. Reference REF-61059-04-05-2018
  Vlera / Fondi Limit 2 699 994,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 06-04-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-04-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 17-04-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.16-Dt.23-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.