Open Procurement Albania

Loti 1: Blerje kite , reagente dhe materiale konsumi per laboratorin bakteriologjik.

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė
Objekti i Tenderit Loti 1: Blerje kite , reagente dhe materiale konsumi per laboratorin bakteriologjik.
Nr. Reference REF-60784-04-04-2018
Vlera / Fondi Limit 1 258 857,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues KRIJON SHPK
GENIUS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRIJON SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 079 220,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 295 064,00
  Data e lidhjes sė kontratės 09-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.11-06-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.