Open Procurement Albania

Mirembatje autoambulanca per vitin 2018

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
Objekti i Tenderit Mirembatje autoambulanca per vitin 2018
Nr. Reference REF-61361-04-09-2018
Vlera / Fondi Limit 999 435,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 23-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Lulzim Doci
Kadiu shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Lulzim Doēi
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 989 804,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 187 765,00
  Data e lidhjes sė kontratės 22-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Eshte skualifikuar Kadiu shpk me drejtues Ligjor “Leonard Kadiu” me NIPT J61817045K sepse nuk i ploteson kriteret e e kualifikimit .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.28-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.