Open Procurement Albania

Pershtatja e ambjenteve te Spitalit Rajonal Fier per instalimin e angiografit dhe krijimin e repartit te kardio-hemodinamikes

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Objekti i Tenderit Pershtatja e ambjenteve te Spitalit Rajonal Fier per instalimin e angiografit dhe krijimin e repartit te kardio-hemodinamikes
Nr. Reference REF-62876-04-16-2018
Vlera / Fondi Limit 13 566 899,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-05-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 18-05-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Shendelli SHPK
MODESTE SHPK
K A C D E D J A SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K A C D E D J A
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 845 296,40
  Data e shpalljes sė fituesit 18-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 12 041 155,70
  Data e lidhjes sė kontratės 22-06-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.26 - Dt.02-07-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.