Open Procurement Albania

" Blerje mallra ushqimore per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018"

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
Objekti i Tenderit " Blerje mallra ushqimore per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018"
Nr. Reference REF-63074-04-17-2018
Vlera / Fondi Limit 1 250 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-05-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 02-05-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Bledi 2006
Jashari SHPK
Meribane Uka
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BLEDI - 2006
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 149 050,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 378 860,00
  Data e lidhjes sė kontratės 21-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.28-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.