Open Procurement Albania

Blerje biletė tranportit ajror ndėrkombėtar Tiranė Athinė Tiranė

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje biletė tranportit ajror ndėrkombėtar Tiranė Athinė Tiranė
Nr. Reference REF-65380-04-26-2018
Vlera / Fondi Limit 148 861,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 26-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues AMADEUS TRAWELL AND TOURS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AMADEUS TRAWELL AND TOURS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 95 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 26-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 26 prill 2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje biletė tranportit ajror ndėrkombėtar Tiranė Athinė Tiranė

  Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
  Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
  Objekti i Tenderit Blerje biletė tranportit ajror ndėrkombėtar Tiranė Athinė Tiranė
  Nr. Reference REF-65233-04-25-2018
  Vlera / Fondi Limit 148 861,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 25-04-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-04-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 26-04-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje biletė tranportit ajror ndėrkombėtar Tiranė Athinė Tiranė

  Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
  Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
  Objekti i Tenderit Blerje biletė tranportit ajror ndėrkombėtar Tiranė Athinė Tiranė
  Nr. Reference REF-65148-04-25-2018
  Vlera / Fondi Limit 148 861,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 25-04-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-04-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 26-04-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per shkak te nje gabimi ne ftesen per oferte.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.