Open Procurement Albania

Sherbimi i Mbetjeve Spitalore

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Sherbimi i Mbetjeve Spitalore
Nr. Reference REF-69114-05-15-2018
Vlera / Fondi Limit 3 547 334,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-05-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 28-05-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues MEDI - TEL SHPK
ECORICIKLIM SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDI-TEL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 547 320,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 256 784,00
  Data e lidhjes sė kontratės 11-06-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-09-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka Ankesa .
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Operatori Ekonomike ECORICIKLIM
  Ka paraqitur oferte me te larte se fondi limit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.18-06-2018

  SHERBIMI I MBETJEVE SPITALORE

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
  Objekti i Tenderit SHERBIMI I MBETJEVE SPITALORE
  Nr. Reference REF-65881-04-27-2018
  Vlera / Fondi Limit 3 547 334,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 30-04-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-05-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 10-05-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-09-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Per ndryshimin e specifikimeve teknike.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.20 - Dt.21-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.