Open Procurement Albania

Materiale Konsumi per Kliniken Dentare

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Fier
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Fier
Objekti i Tenderit Materiale Konsumi per Kliniken Dentare
Nr. Reference REF-66753-05-03-2018
Vlera / Fondi Limit 1 200 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-05-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 14-05-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Bylis Pharma SHPK
Moto-Mania SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MOTO-MANIA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 880 630,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 065 756,00
  Data e lidhjes sė kontratės 05-06-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm :
  1. Operatori ekonomik Bylis Pharma SHPK
  Eshtė skualifikuar pasi nuk ka paraqitur asnjė dokumentacion nė kėtė procedurė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.18-06-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.