Open Procurement Albania

Blerje tonerash

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Blerje tonerash.

Fondi limit i marreveshjes kuader eshte 105,761,303 leke.

Fondi limit I akorduar per SPITALIN RAJONAL DURRĖS eshte 1,599,756 leke.
Nr. Reference REF-77608-07-03-2018
Vlera / Fondi Limit 1 599 756,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues InfoSoft Office SHPK & INTERLOGISTIC SHPK
ALBAMEDIA SHPK
ERISONY COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Infosoft Office SHPK - Interlogistic SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 15-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30% e sasisė brenda 7 ditėve nga lidhja e kontratės
  70% e sasisė do tė jetė brenda datės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm:

  1. ALBAMEDIA shpk,
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.

  2. ERISONY COMPANY shpk,
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Nuk ka paraqitur asnjė dokumentacion pėr kualifikim sipas DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-77608-07-03-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.33 - Dt.20-08-2018
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.