Open Procurement Albania

Loti 23 Glyceryl trinitrate 0.4 mg Flakon/ Ampule

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Blerje barna Anti-infektive te pergjithshem, Antituberkulare, Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Metabolizmi dhe trakti tretes, Organet e shqisave, Sistemi kardiovaskular, Sistemi nervor”, ndarė nė lote gjithsej 30 lote -Marrėveshje Kuadėr me disa operatorė ekonomik-ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj) .

Loti 23 Glyceryl trinitrate 0.4 mg Flakon/ Ampule
Nr. Reference REF-77957-07-04-2018
Vlera / Fondi Limit 11 392,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 18-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH
    Data e shpalljes sė fituesit
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
    Data e lidhjes sė kontratės
    Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa
    Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
    Shėnime
    Transaksione Thesari
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit
    Specifikim Teknik
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontratės
    Anulimi i Tenderit Nr.32 - Dt.13-08-2018


    Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


    Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

    Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.