Open Procurement Albania

LOTI 2 REAGENTE JO SPECIFIKE

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit LOTI 2 REAGENTE JO SPECIFIKE
Nr. Reference REF-78628-07-10-2018
Vlera / Fondi Limit 1 134 055,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 23-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues KRIJON SHPK
FEDOS SHPK
ROYAL BERAT SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRIJON SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 970 400,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 164 480,00
  Data e lidhjes sė kontratės 25-09-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 20-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrė pėrgjigje me shkresen me nr. 3789/4 prot, date 16.08.2018.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Operatori Ekonomik “FEDOS”
  2. Operatori Ekonomik “ROYAL BERAT”
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.36 - Dt.10-09-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.40 - Dt.08-10-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.