Open Procurement Albania

Rikonstruksion i plote i nyjeve sanitare te Spitalit Rajonal Peshkopi

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i plote i nyjeve sanitare te Spitalit Rajonal Peshkopi
Nr. Reference REF-91348-10-24-2018
Vlera / Fondi Limit 6 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 05-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues NDREGJONI SHPK
2AF Albania SHPK
ELDA-VL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NDREGJONI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 970 356,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7 164 427,00
  Data e lidhjes sė kontratės 26-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar ofertuesit e meposhtem:

  1. 2AF Albania SHPK :
  Nuk i ploteson kriteret e kualifikimit pasi nuk ka paraqitur dokumentacionin e meposhtem:
  - Deklaratė mbi Konfliktin e Interesit sipas Shtojcės 7 me te dhenat e objektit tė prokurimit .Sipas pikes b te Kritereve te Vecanta te Kualifikimit te DST-ve.
  - Mungon Liēense per Mbrojtjen nga Zjarri te leshuar nga QKB. Kodi 1.2.A sipas pikes d te 2.1 Kapacitetit ligjor dhe professional te DST-ve .
  - Mungon Teknik Ndertimi Sipas germes b te pikes 4 te Kapacitetit Teknik te DST-ve.

  2. ELDA-VL SHPK:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.47 - Dt.26-11-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.49 - Dt.11-12-2018

  Rikonstruksion i plote i nyjeve sanitare te Spitalit Rajonal Peshkopi"

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
  Objekti i Tenderit Rikonstruksion i plote i nyjeve sanitare te Spitalit Rajonal Peshkopi"
  Nr. Reference REF-91115-10-23-2018
  Vlera / Fondi Limit 6 000 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 24-10-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-11-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 05-11-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Eshte ngarkuar gabimisht preventivi me cmime.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.43 - Dt.29-10-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.