Open Procurement Albania

Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Vlorė
Objekti i Tenderit Evadimi i mbetjeve tė rrezikshme pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė.
Oferta fituese eshte ajo e ofruar nga operatori ECO RICIKLIM me vlere 439,00 (katerqind e tridhjete e nente) leke pa TVSH.
Nr. Reference REF-96002-11-26-2018
Vlera / Fondi Limit 9 077 519,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 20-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ECO RICIKLIM SHPK
MEDI – TEL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ECO RICIKLIM
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 08-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar:

  1.MEDI – TEL :
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.